| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
Papricana
Dołączył: 19 Maj 2006 Posty: 316
|
Wysłany: Sro Lut 06, 2008 12:22 Temat postu: |
|
|
to chyba ja i pyton (drużyny juniorskie) |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Sro Lut 06, 2008 12:22 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
dziekan
Dołączył: 10 Lip 2006 Posty: 582 Skąd: szczecin
|
Wysłany: Czw Lut 14, 2008 20:10 Temat postu: |
|
|
| Pw Rezerwy juz tez czekają... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
predator
Dołączył: 08 Lip 2006 Posty: 450
|
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 18:39 Temat postu: |
|
|
| ...to co jak z ta liga, zdaze jeszcze zalozyć i zapisać sie do waszej ligi? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
pyton
Dołączył: 19 Maj 2006 Posty: 654
|
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 21:16 Temat postu: |
|
|
| tak 25 gramy z kanią ostatni mecz w lidze i wtedy zakladamy swoja |
|
| Powrót do góry |
|
 |
dziekan
Dołączył: 10 Lip 2006 Posty: 582 Skąd: szczecin
|
Wysłany: Nie Lut 24, 2008 09:53 Temat postu: |
|
|
Bezemnie ja juz gram w lidze poprzedniej.Zapózno chciałem opuscic ligę i już nie mogę..Moze za sezon.  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
kania
Dołączył: 05 Lip 2006 Posty: 528
|
Wysłany: Pon Lut 25, 2008 10:43 Temat postu: |
|
|
to co montujemy ligę juniorów  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
predator
Dołączył: 08 Lip 2006 Posty: 450
|
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 19:15 Temat postu: |
|
|
to poprosze jakies praktyczne wskazówki
np. ilu skautów radzicie? (z drobniutką argumentacją) |
|
| Powrót do góry |
|
 |
pyton
Dołączył: 19 Maj 2006 Posty: 654
|
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 20:39 Temat postu: |
|
|
| montujemy tylko dzisiaj ht nie hula |
|
| Powrót do góry |
|
 |
predator
Dołączył: 08 Lip 2006 Posty: 450
|
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 11:22 Temat postu: |
|
|
mam druzyne predatory 884094 co dalej jak sie zapisac do ligi,
co mam zrobić z zawodnikami, jakie pierwsze kroki podjać?? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
pyton
Dołączył: 19 Maj 2006 Posty: 654
|
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 18:13 Temat postu: |
|
|
cholera problem jest bo właśnie mi się supek skończył i nie można prywatnej ligi zmontować zanim nowego się dochapie troche czasu minie |
|
| Powrót do góry |
|
 |
predator
Dołączył: 08 Lip 2006 Posty: 450
|
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 19:31 Temat postu: |
|
|
pare szczegółowych pytan dotyczących akademi:
1-czy wybierac jakis specjalny region poszukiwan?
2-czywarto szukać juniorow z opcja na konkretną pozycje?
3-czy wszyscy moi poczatkowi juniorzy to łajzy do wyjebki czy ich tez należy testować na pozycjach?
4-czy trening np. rozgrywania dotyczy tylko zawodników pomocy tak jak u seniorów i w tedy pozostali gracze nie grający w drugiej lini nie trenują ?
- a trening dodatkowy np. podan bedzie dotyczył jeszcze innych dodatkowych zawodnikow?
pytam bo dopiero otworzyłem akademie a może ktoś coś wie już z forum lub z praktyki i chce sie podzielić wiedzą |
|
| Powrót do góry |
|
 |
kania
Dołączył: 05 Lip 2006 Posty: 528
|
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 15:32 Temat postu: |
|
|
pytanie - ile zespołową ligę robimy  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
pyton
Dołączył: 19 Maj 2006 Posty: 654
|
Wysłany: Pią Lut 29, 2008 20:52 Temat postu: |
|
|
| predator napisał: | pare szczegółowych pytan dotyczących akademi:
1-czy wybierac jakis specjalny region poszukiwan?
2-czywarto szukać juniorow z opcja na konkretną pozycje?
3-czy wszyscy moi poczatkowi juniorzy to łajzy do wyjebki czy ich tez należy testować na pozycjach?
4-czy trening np. rozgrywania dotyczy tylko zawodników pomocy tak jak u seniorów i w tedy pozostali gracze nie grający w drugiej lini nie trenują ?
- a trening dodatkowy np. podan bedzie dotyczył jeszcze innych dodatkowych zawodnikow?
pytam bo dopiero otworzyłem akademie a może ktoś coś wie już z forum lub z praktyki i chce sie podzielić wiedzą |
Ad.
1. nie ma znaczenia
2. nie wiem, raczej tak
3. trzeba przetestować wszystkich, bo trafiają się obiecujący młodzieńcy
4. tak, trening jest tak liczony jak w seniorach, trening dodatkowy będzie dotyczył tych którzy grają na pozycjach tego treningu
tyle z mojej wiedzy |
|
| Powrót do góry |
|
 |
predator
Dołączył: 08 Lip 2006 Posty: 450
|
Wysłany: Pon Mar 03, 2008 17:04 Temat postu: |
|
|
thx pyton za podpowiedzi,
powiedz jeszcze czy mam czekac na wspolna lige,
czy zaczac trening w jakiejs innej bo na razie nieogarniamy wspolnych rozgrywek? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
pyton
Dołączył: 19 Maj 2006 Posty: 654
|
Wysłany: Wto Mar 04, 2008 21:26 Temat postu: |
|
|
| lada dzień ruszymy z ligą, tylko kania musi to zrobić |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Wto Mar 04, 2008 21:26 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|