Forum Forum Pucharu Śledzia Strona Główna Forum Pucharu Śledzia
Rozgrywki pucharowe HT
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

LIGA JUNIORÓW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Pucharu Śledzia Strona Główna -> AKADEMIA Piłkarska
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Papricana



Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 316

PostWysłany: Sro Lut 06, 2008 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to chyba ja i pyton Smile (drużyny juniorskie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lut 06, 2008 12:22    Temat postu:

Powrót do góry
dziekan



Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 582
Skąd: szczecin

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pw Rezerwy juz tez czekają...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
predator



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 450

PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...to co jak z ta liga, zdaze jeszcze zalozyć i zapisać sie do waszej ligi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pyton



Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 654

PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak 25 gramy z kanią ostatni mecz w lidze i wtedy zakladamy swoja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziekan



Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 582
Skąd: szczecin

PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezemnie ja juz gram w lidze poprzedniej.Zapózno chciałem opuscic ligę i już nie mogę..Moze za sezon. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kania



Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 528

PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to co montujemy ligę juniorów Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
predator



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 450

PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to poprosze jakies praktyczne wskazówki
np. ilu skautów radzicie? (z drobniutką argumentacją)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pyton



Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 654

PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

montujemy tylko dzisiaj ht nie hula
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
predator



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 450

PostWysłany: Sro Lut 27, 2008 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam druzyne predatory 884094 co dalej jak sie zapisac do ligi,
co mam zrobić z zawodnikami, jakie pierwsze kroki podjać??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pyton



Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 654

PostWysłany: Sro Lut 27, 2008 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cholera problem jest bo właśnie mi się supek skończył i nie można prywatnej ligi zmontować Confused zanim nowego się dochapie troche czasu minie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
predator



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 450

PostWysłany: Sro Lut 27, 2008 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pare szczegółowych pytan dotyczących akademi:

1-czy wybierac jakis specjalny region poszukiwan?
2-czywarto szukać juniorow z opcja na konkretną pozycje?
3-czy wszyscy moi poczatkowi juniorzy to łajzy do wyjebki czy ich tez należy testować na pozycjach?
4-czy trening np. rozgrywania dotyczy tylko zawodników pomocy tak jak u seniorów i w tedy pozostali gracze nie grający w drugiej lini nie trenują ?
- a trening dodatkowy np. podan bedzie dotyczył jeszcze innych dodatkowych zawodnikow?

pytam bo dopiero otworzyłem akademie a może ktoś coś wie już z forum lub z praktyki i chce sie podzielić wiedzą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kania



Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 528

PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytanie - ile zespołową ligę robimy Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pyton



Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 654

PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

predator napisał:
pare szczegółowych pytan dotyczących akademi:

1-czy wybierac jakis specjalny region poszukiwan?
2-czywarto szukać juniorow z opcja na konkretną pozycje?
3-czy wszyscy moi poczatkowi juniorzy to łajzy do wyjebki czy ich tez należy testować na pozycjach?
4-czy trening np. rozgrywania dotyczy tylko zawodników pomocy tak jak u seniorów i w tedy pozostali gracze nie grający w drugiej lini nie trenują ?
- a trening dodatkowy np. podan bedzie dotyczył jeszcze innych dodatkowych zawodnikow?

pytam bo dopiero otworzyłem akademie a może ktoś coś wie już z forum lub z praktyki i chce sie podzielić wiedzą


Ad.
1. nie ma znaczenia
2. nie wiem, raczej tak
3. trzeba przetestować wszystkich, bo trafiają się obiecujący młodzieńcy
4. tak, trening jest tak liczony jak w seniorach, trening dodatkowy będzie dotyczył tych którzy grają na pozycjach tego treningu
tyle z mojej wiedzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
predator



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 450

PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thx pyton za podpowiedzi,
powiedz jeszcze czy mam czekac na wspolna lige,
czy zaczac trening w jakiejs innej bo na razie nieogarniamy wspolnych rozgrywek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pyton



Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 654

PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lada dzień ruszymy z ligą, tylko kania musi to zrobić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Mar 04, 2008 21:26    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Pucharu Śledzia Strona Główna -> AKADEMIA Piłkarska Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum Pucharu Śledzia  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group